Kierunek: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS | Przystanki: |
---|
Wodzisław Śląski | | WODZISŁAW ŚLĄSKI, JANA PAWŁA II | WODZISŁAW ŚLĄSKI, BIBLIOTEKA | WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ | WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA XXX-LECIA | WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE | WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA | WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA / MONIUSZKI | WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA KRZYŻ | WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA / KARKOSZKA | Gorzyce | CZYŻOWICE, WODZISŁAWSKA MARKET | CZYŻOWICE, WODZISŁAWSKA SZKOŁA | CZYŻOWICE, ROGOWSKA | ROGÓW, WODZISŁAWSKA | ROGÓW, WYZWOLENIA | ROGÓW, CZYŻOWICKA | ROGÓW, ROGOWIEC | BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA | BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / RACIBORSKA | Lubomia | SYRYNIA, RACIBORSKA BUGLOWIEC | SYRYNIA, RACIBORSKA WIELIKĄT | GRABÓWKA, RACIBORSKA | LUBOMIA, ASNYKA | LUBOMIA, KORFANTEGO / GRANICZNA | LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ | LUBOMIA, MICKIEWICZA UBOCZNA | LUBOMIA, MICKIEWICZA TRAWNIKI | |
| Kierunek: WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY | Przystanki: |
---|
Lubomia | | | | | | | | | | Gorzyce | | | ROGÓW, ROGOWIEC | ROGÓW, CZYŻOWICKA | ROGÓW, WYZWOLENIA | ROGÓW, WODZISŁAWSKA | CZYŻOWICE, ROGOWSKA | CZYŻOWICE, WODZISŁAWSKA SZKOŁA | CZYŻOWICE, WODZISŁAWSKA MARKET | Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA / KARKOSZKA | WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA KRZYŻ | WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA / MONIUSZKI | | | Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE | WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA XXX-LECIA | WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ | WODZISŁAW ŚLĄSKI, BIBLIOTEKA | WODZISŁAW ŚLĄSKI, WITOSA DWORZEC KOLEJOWY | WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
|