42
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, KOKOSZYCE LETA
Kierunek:
BUKÓW, GŁÓWNA / OWOCOWA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
07:06
N
08:56
11:36
13:31
S
14:36
KS
15:36
16:36
K
18:46
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:01
N
08:56
11:36
13:31
15:36
16:36
18:46
Objaśnienia:
K
− kurs do: KRZYŻANOWICE, WYZWOLENIA OŚRODEK ZDROWIA
N
− kurs z pominięciem: SYRYNIA, RACIBORSKA BUGLOWIEC >> NIEBOCZOWY, WIEJSKA
S
− kurs przez: SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH BUKOWSKA >> SZKOŁA