42
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA GAŁCZYŃSKIEGO
Kierunek:
BUKÓW, GŁÓWNA / OWOCOWA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:57
N
08:47
K
11:27
13:22
KS
14:32
15:07
S
15:32
16:32
K
18:27
19:47
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:47
N
08:47
11:27
14:32
16:32
Objaśnienia:
K
− kurs do: KRZYŻANOWICE, WYZWOLENIA OŚRODEK ZDROWIA
N
− kurs z pominięciem: NIEBOCZOWY, WENDELBERGERA >> SYRYNIA, RACIBORSKA BUGLOWIEC
S
− kurs przez: SYRYNIA, POPRZECZNA PRZEDSZKOLE >> SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA