42
Przystanek:
KRZYŻANOWICE, ŁAPACZ
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
07:01
08:01
S
09:31
14:11
Objaśnienia:
S
− kurs przez: SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA >> SYRYNIA, POPRZECZNA PRZEDSZKOLE