42
Przystanek:
KRZYŻANOWICE, WYZWOLENIA OŚRODEK ZDROWIA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:58
07:58
S
09:28
14:10
Objaśnienia:
S
− kurs przez: SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA >> SYRYNIA, POPRZECZNA PRZEDSZKOLE