42
Przystanek:
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
Kierunek:
KRZYŻANOWICE, WYZWOLENIA OŚRODEK ZDROWIA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:44
14:44
B
15:44
B
Objaśnienia:
B
− kurs do: BUKÓW, GŁÓWNA / OWOCOWA