42
Przystanek:
SYRYNIA, WODZISŁAWSKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:06
07:18
08:16
09:33
10:31
12:16
14:33
15:10
16:16
19:21
20:39
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:36
09:33
12:16
15:16
16:54
19:14