Objaśnienia:
B
− kurs do: BUKÓW, GŁÓWNA / OWOCOWA
N
− kurs do: NIEBOCZOWY, WIEJSKA
P
− kurs przez: SYRYNIA, POPRZECZNA PRZEDSZKOLE >> SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
R
− kurs z pominięciem: NIEBOCZOWY, WENDELBERGERA >> SYRYNIA, RACIBORSKA BUGLOWIEC