42
Przystanek:
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
Kierunek:
BUKÓW, GŁÓWNA / OWOCOWA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:39
K
14:44
K
15:44
Objaśnienia:
K
− kurs do: KRZYŻANOWICE, WYZWOLENIA OŚRODEK ZDROWIA