Przystanek:
PSZÓW, KAROLA MIARKI / SKWARYKierunek:
BUKÓW, GŁÓWNA / OWOCOWAOd poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
Objaśnienia:
t
− kurs skomunikowany do Gorzyc przesiadka w Bluszczowie
B
− kurs do: BUKÓW, GŁÓWNA OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
L
− kurs do: BUKÓW, GŁÓWNA OŚRODEK WYPOCZYNKOWY, przez: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA
N
− kurs do: NIEBOCZOWY, WIEJSKA