42
Przystanek:
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
Kierunek:
BUKÓW, GŁÓWNA / OWOCOWA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
07:15
08:20
N
10:35
11:35
N
12:35
N
13:51
B
14:51
B
15:21
a
15:51
B
16:50
18:30
N
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
08:20
N
10:35
13:15
14:55
16:50
18:30
N
Objaśnienia:
a
− doładowanie PKS-karty dla uczniów szkół podstawowych u kierowcy
B
− kurs do: BUKÓW, GŁÓWNA OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
N
− kurs do: NIEBOCZOWY, WIEJSKA