42
Przystanek:
SYRYNIA, 3 MAJA / WOLNOŚCI
Kierunek:
BUKÓW, GŁÓWNA / OWOCOWA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
07:12
08:17
N
10:32
11:32
N
12:32
N
13:48
B
14:48
B
15:48
B
16:47
18:27
N
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
08:17
N
10:32
13:12
14:52
16:47
18:27
N
Objaśnienia:
B
− kurs do: BUKÓW, GŁÓWNA OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
N
− kurs do: NIEBOCZOWY, WIEJSKA