42
Przystanek:
PSZÓW, DWORZEC AUTOBUSOWY
Kierunek:
BUKÓW, GŁÓWNA / OWOCOWA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
07:00
08:05
N
10:20
11:20
N
12:20
N
13:36
B
14:36
B
15:36
B
16:35
18:15
N
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
08:05
N
10:20
13:00
14:40
16:35
18:15
N
Objaśnienia:
B
− kurs do: BUKÓW, GŁÓWNA OŚRODEK WYPOCZYNKOWY
N
− kurs do: NIEBOCZOWY, WIEJSKA