41
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, OSIEDLE DĄBRÓWKI
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:40
05:45
06:50
07:50
09:55
10:55
11:55
12:55
14:00
15:00
16:00
17:00
18:05
L
19:15
20:55
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:40
05:45
07:50
09:55
10:55
11:55
12:55
14:00
15:00
16:00
17:00
19:15
20:55
Soboty oprócz świąt
07:35
#
09:50
#
12:15
#
14:00
#
16:05
n
19:25
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ