41
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:35
05:40
06:45
07:45
09:50
10:50
11:50
12:50
13:55
14:55
15:55
16:55
18:00
L
19:10
20:50
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:35
05:40
07:45
09:50
10:50
11:50
12:50
13:55
14:55
15:55
16:55
19:10
20:50
Soboty oprócz świąt
07:30
#
09:45
#
12:10
#
13:55
#
16:00
n
19:20
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ