41
Przystanek:
LUBOMIA, NEPOMUCENA PARK
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:03
06:08
07:13
08:13
10:18
11:18
12:18
13:18
14:23
15:23
16:23
17:23
18:26
L
19:38
21:18
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:03
06:08
08:13
10:18
11:18
12:18
13:18
14:23
15:23
16:23
17:23
19:38
21:18
Soboty oprócz świąt
07:58
#
10:13
#
12:38
#
14:23
#
16:28
n
19:48
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ