41
Przystanek:
SYRYNIA, BUKOWSKA BOISKO
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC KOLEJOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:00
06:00
07:20
08:15
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:10
15:10
16:05
D
17:10
18:40
19:10
20:45
22:45
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:10
15:10
17:10
19:10
20:45
22:45
Soboty oprócz świąt
07:00
#
09:00
#
11:40
#
13:35
#
16:15
n
18:20
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
D
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY