41
Przystanek:
SYRYNIA, KRZYŻOWA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC KOLEJOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:56
05:56
07:16
08:11
08:56
09:56
10:56
11:56
12:56
14:06
15:06
16:01
D
17:06
18:36
19:06
20:41
22:41
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:56
05:56
06:56
07:56
08:56
09:56
10:56
11:56
13:06
15:06
17:06
19:06
20:41
22:41
Soboty oprócz świąt
06:56
#
08:56
#
11:36
#
13:31
#
16:11
n
18:16
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
D
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY