41
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, KOKOSZYCE KOŚCIÓŁ
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:44
R
05:49
06:49
07:59
09:59
10:59
11:59
12:59
14:04
15:04
16:04
17:09
18:09
L
19:19
20:59
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:44
R
05:49
07:59
09:59
10:59
11:59
12:59
14:04
15:04
16:04
17:09
19:19
20:59
Soboty oprócz świąt
07:39
#
09:54
#
12:19
#
14:04
#
16:09
n
19:29
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
R
− kurs do: RACIBÓRZ, RAFAKO