41
Przystanek:
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:57
R
06:02
07:02
08:12
10:12
11:12
12:12
13:12
14:17
15:17
16:17
17:22
18:20
L
19:32
21:12
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:57
R
06:02
08:12
10:12
11:12
12:12
13:12
14:17
15:17
16:17
17:22
19:32
21:12
Soboty oprócz świąt
07:52
#
10:07
#
12:32
#
14:17
#
16:22
n
19:42
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
R
− kurs do: RACIBÓRZ, RAFAKO