41
Przystanek:
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC KOLEJOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:58
05:58
07:13
08:13
08:58
09:58
10:58
11:58
13:08
15:08
16:03
D
17:08
18:38
19:08
20:43
22:43
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:58
05:58
06:58
07:58
08:58
09:58
10:58
11:58
13:08
15:08
17:08
19:08
20:43
22:43
Soboty oprócz świąt
06:58
#
08:58
#
11:38
#
13:33
#
16:13
n
18:18
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
D
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY