41
Przystanek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC KOLEJOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:50
05:50
07:05
08:05
08:50
09:50
10:50
11:50
13:00
15:00
15:55
D
17:00
18:30
19:00
20:35
22:35
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:50
05:50
06:50
07:50
08:50
09:50
10:50
11:50
13:00
15:00
17:00
19:00
20:35
22:35
Soboty oprócz świąt
06:50
#
08:50
#
11:30
#
13:25
#
16:05
n
18:10
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
D
− kurs do: WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY