41
Przystanek:
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH / BUKOWSKA
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:55
R
06:05
07:05
08:10
10:10
11:10
12:10
13:10
14:15
15:15
16:15
17:20
18:19
L
19:30
21:10
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:55
R
06:05
08:10
10:10
11:10
12:10
13:10
14:15
15:15
16:15
17:20
19:30
21:10
Soboty oprócz świąt
07:50
#
10:05
#
12:30
#
14:15
#
16:20
n
19:40
n
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
R
− kurs do: RACIBÓRZ, RAFAKO