41
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, ZAWADA I
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:53
R
05:53
06:53
07:53
09:53
10:53
12:03
13:03
14:03
15:03
16:08
17:08
18:03
L
19:03
21:03
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:53
R
05:53
07:53
09:53
10:53
12:03
14:03
15:03
16:08
17:18
19:03
21:03
Soboty oprócz świąt
07:38
09:38
11:53
13:58
16:18
19:18
Objaśnienia:
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
R
− kurs do: RACIBÓRZ, RAFAKO