41
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, JEDŁOWNIK OSIEDLE
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:43
R
05:43
06:43
07:43
09:43
10:43
11:53
12:53
13:53
14:53
15:58
16:58
17:53
L
18:53
20:53
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:43
R
05:43
07:43
09:43
10:43
11:53
13:53
14:53
15:58
17:08
18:53
20:53
Soboty oprócz świąt
07:28
09:28
11:43
13:48
16:08
19:08
Objaśnienia:
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
R
− kurs do: RACIBÓRZ, RAFAKO