41
Przystanek:
LUBOMIA, GRANICZNA PAPROTNIK
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:56
07:01
Z
08:06
08:56
09:56
10:56
11:56
12:56
14:56
16:56
18:56
20:31
22:36
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:56
06:56
07:56
08:56
09:56
10:56
11:56
12:56
14:56
16:56
18:56
20:31
22:36
Soboty oprócz świąt
06:46
08:46
11:01
13:31
16:06
18:16
Objaśnienia:
Z
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ