41
Przystanek:
RACIBÓRZ, BRZESKA OGRÓDKI
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:53
06:58
Z
08:03
08:53
09:53
10:53
11:53
12:53
14:53
16:53
18:53
20:28
22:33
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:53
06:53
07:53
08:53
09:53
10:53
11:53
12:53
14:53
16:53
18:53
20:28
22:33
Soboty oprócz świąt
06:43
08:43
10:58
13:28
16:03
18:13
Objaśnienia:
Z
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ