41
Przystanek:
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:58
R
05:58
06:58
07:58
09:58
10:58
12:08
13:08
14:08
15:08
16:13
17:13
18:08
L
19:08
21:08
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:58
R
05:58
07:58
09:58
10:58
12:08
14:08
15:08
16:13
17:23
19:08
21:08
Soboty oprócz świąt
07:43
09:43
11:58
14:03
16:23
19:23
Objaśnienia:
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
R
− kurs do: RACIBÓRZ, RAFAKO