41
Przystanek:
SYRYNIA, KRZYŻOWA
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:00
R
06:00
R
07:00
09:00
11:10
15:15
16:20
Objaśnienia:
R
− kurs do: RACIBÓRZ, RAFAKO