41
Przystanek:
SYRYNIA, BUKOWSKA BOISKO
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:09
06:09
Z
07:14
Z
08:19
09:09
10:09
11:09
12:09
13:09
15:09
17:09
18:24
19:09
20:44
22:49
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:09
06:09
07:09
08:09
09:09
10:09
11:09
13:09
15:09
17:09
19:09
20:44
22:49
Soboty oprócz świąt
07:14
#
08:54
#
11:14
#
13:44
#
16:19
18:29
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
Z
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ