41
Przystanek:
LUBOMIA, NEPOMUCENA PARK
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:01
06:01
Z
07:06
Z
08:11
09:01
10:01
11:01
12:01
13:01
15:01
17:01
18:16
19:01
20:36
22:41
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:01
06:01
07:01
08:01
09:01
10:01
11:01
13:01
15:01
17:01
19:01
20:36
22:41
Soboty oprócz świąt
07:06
#
08:46
#
11:06
#
13:36
#
16:11
18:21
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
Z
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ