41
Przystanek:
SYRYNIA, KRZYŻOWA
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:00
R
06:00
R
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:10
13:10
14:10
15:10
16:15
17:15
18:10
L
19:10
20:10
K
21:10
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:00
R
06:00
R
08:00
10:00
12:10
14:10
15:10
16:15
17:25
19:10
21:10
Soboty oprócz świąt
08:00
#
10:00
#
12:00
#
14:10
#
16:25
19:25
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
K
− kurs do: LUBOMIA, KORFANTEGO / GRANICZNA
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
R
− kurs do: RACIBÓRZ, RAFAKO