41
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, KOKOSZYCE KOŚCIÓŁ
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:45
R
05:45
R
06:50
S
07:45
09:45
11:55
13:55
15:00
16:10
17:10
19:00
21:00
Soboty oprócz świąt
07:45
09:45
11:45
13:55
15:55
19:05
Objaśnienia:
R
− kurs do: RACIBÓRZ, RAFAKO
S
− kurs do: SYRYNIA, KRZYŻOWA