41
Przystanek:
SYRYNIA, KRZYŻOWA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:05
06:05
07:05
08:05
09:05
10:05
11:05
12:05
15:05
17:05
19:05
20:35
22:45
Soboty oprócz świąt
07:10
08:50
11:10
13:40
16:15
18:15