41
Przystanek:
SYRYNIA, KRZYŻOWA
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:00
R
06:00
R
07:00
08:00
10:00
11:00
12:00
13:10
14:15
15:15
16:15
17:25
19:15
21:10
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:00
R
06:00
R
07:00
08:00
10:00
11:00
12:00
14:10
15:10
16:10
17:25
19:15
21:10
Soboty oprócz świąt oraz Wigilia i Sylwester
08:00
10:00
12:00
14:10
16:10
n
19:20
n
21:50
n
Niedziele i święta
14:10
16:10
19:20
21:50
Objaśnienia:
n
− nie kursuje w Wielką Sobotę
R
− kurs do: RACIBÓRZ, RAFAKO