Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
L
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
R
− kurs do: RACIBÓRZ, PLAC KONSTYTUCJI 3 MAJA / OCICKA
W
− kurs z pominięciem: WODZISŁAW ŚLĄSKI, PSZOWSKA STAWKI >> WODZISŁAW ŚLĄSKI, PADEREWSKIEGO PIEKARNIA