41
Przystanek:
RACIBÓRZ, BRZESKA / MYŚLIWCA
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:10
R
06:10
R
07:20
08:25
10:25
11:25
12:35
14:05
15:10
16:10
17:05
18:05
19:40
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:10
R
06:10
R
08:25
10:25
12:35
14:05
15:05
16:05
17:05
18:05
19:40
Soboty oprócz świąt
08:15
#
10:25
#
12:25
#
14:40
#
16:40
19:40
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
R
− kurs do: RACIBÓRZ, PLAC KONSTYTUCJI 3 MAJA / OCICKA