41
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, PADEREWSKIEGO PIEKARNIA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
05:06
06:06
07:21
Z
08:21
Z
09:36
10:46
12:06
13:06
15:21
16:26
17:21
19:21
20:46
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
05:06
06:06
07:21
08:21
09:36
10:46
12:06
13:06
15:21
17:21
19:21
20:46
Soboty oprócz świąt
07:01
09:01
#
11:21
#
13:51
16:16
#
18:26
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
Z
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ