41
Przystanek:
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
04:57
05:57
07:12
Z
08:12
Z
09:27
10:37
11:57
12:57
15:12
16:17
17:12
19:12
20:37
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
04:57
05:57
07:12
08:12
09:27
10:37
11:57
12:57
15:12
17:12
19:12
20:37
Soboty oprócz świąt
06:52
08:52
#
11:12
#
13:42
16:07
#
18:17
Objaśnienia:
#
− kursuje także 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
Z
− kurs przez: WODZISŁAW ŚLĄSKI, RADLIŃSKA ZSZ