40
Przystanek:
RACIBÓRZ, BRZESKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:11
B
12:16
13:41
15:31
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
13:41
15:31
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA