40
Przystanek:
SYRYNIA, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH SZKOŁA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:33
B
12:38
14:03
15:53
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
14:03
15:53
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA