40
Przystanek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:23
B
12:28
13:53
15:43
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
13:53
15:43
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA