40
Przystanek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:19
B
12:24
13:49
15:39
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
13:49
15:39
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA