40
Przystanek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:23
B
13:23
15:53
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
14:03
16:03
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA