40
Przystanek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA UBOCZNA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:20
B
13:20
15:50
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
14:00
16:00
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA