40
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA KRZYŻ
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:20
08:10
B
08:30
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:20
08:30
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA