40
Przystanek:
ROGÓW, ROGOWIEC
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:34
08:24
B
08:44
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:34
08:44
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA