40
Przystanek:
GORZYCE, RACIBORSKA SZKOŁA
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:19
L
08:44
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
08:44
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS >> LUBOMIA, MICKIEWICZA UBOCZNA