40
Przystanek:
RACIBÓRZ, DĘBICZ
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:57
15:57
L
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
13:57
15:57
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS