40
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, TURZYCZKA SKRZYŻOWANIE
Kierunek:
RACIBÓRZ, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:10
L
08:35
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
08:35
Objaśnienia:
L
− kurs przez: LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS >> LUBOMIA, MICKIEWICZA UBOCZNA